showcase

Chałupy jest to stara, kaszubska wieś rybacka, która z czasem przekształciła się w popularną miejscowość letniskową z bogatą bazą noclegową. Położona jest na Półwyspu Helskiem 7 km za Władysławowem. Słynie z szerokiej piaszczystej plaży oraz ciepłych, płytkich w tym rejonie wód Zatoki Puckiej. Dzięki takiemu położeniu ta część Półwyspu Helskiego stała się największą bazą sportów wodnych w Polsce i jednym z najlepszych takich miejsc w Europie. Bliskość morza i zatoki oraz dogodna lokalizacja, umożliwiająca wypady w stronę Helu i Trójmiasta, powodują, że Chałupy to wspaniałe miejsce na spędzenie urlopu.

Nocleg można znaleźć w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i kwaterach prywatnych. Z racji dużej popularności jaką cieszą się Chałupy w sezonie letnim, warto zarezerwować nocleg ze znacznym wyprzedzeniem, gdyż znalezienie miejsca „od ręki” w środku wakacji może być bardzo ciężkie.

Dla naszych klientów oferujemy zakwaterowanie w pensjonacie "KEJB", na terenie którego znajduje się nasza baza.

Dom z pięknym widokiem na Zatokę, zlokalizowany na przeciwko Portu Chałupy. Odległość do morza tylko 50m.

Do użytku gości 7 pokoi w tym 5x2-osobowe, 3-osobowy i 4-osobowy. Wszystkie pokoje z łazienkami, balkonami, lodówkami i telewizorami. Aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem. Miejsce parkingowe na terenie posesji.

Jeżeli jesteś zainteresowany noclegiem skontatuj się z nami lub zadzwoń bezpośrednio pod numer 602 529 186 i powołaj się na Kiteresort.pl, a na pewno znajdzie się dla Ciebie wolne miejsce.

KITE_REWA

pokoje-goscinne-kejb-chalupy

pokoje-goscinne-kejb-chalupy 2

ewelina 1

REWA_KITESURFING