showcase
newsy NOWY SEZON JUŻ 30 KWIETNIA!! SPRAWDŹ PROMO, WYJAZDY, SZKOLENIA!!!

szkola kitesurfingu polwysep helski szkola kitesurfing w chalupach kurs kitesurfing

Już 30.04.2017 zaczynamy kolejny niesamowity sezon kitesurfingowy. Po wielu miesiącach spędzonych w naszej 'zimowej' bazie na Zanzibarze, gorąco zapraszamy na rozpoczęcie sezonu w Polsce, nad naszą piękną Zatoką Gdańską. Na majówkę otwieramy dla Was naszą bazę na Półwyspie Helskim, w kolebce polskiego kitesurfingu i jednym z najlepszych miejsc w Europie do rozpoczęcia przygody z tym pięknym i niesamowitym sportem.

A więc dzwońcie, piszcie, przychodźcie i umawiajcie się z nami na szkolenia kitesurfingowe na każdym poziomie zaawansowania. Najnowszy sprzęt jeszcze zapakowany i pachnący nowością: latawce Ozone, North i Cabrinha, pianki i trapezy Mystic, Npx i Dakine, a także kamery GoPro czekają już na pierwszych kursantów :) Oczywiście dla wszystkich, przed każdym zejściem do wody, pucha Red Bulla na podładowanie energii.

Jak co roku szkolenia będą się odbywały na naszym bezkonkurencyjnym spocie!!! Jeżeli jeszcze nie wiesz, na czym polega nasza przewaga nad innymi szkółkami - sprawdź to czym prędzej: spot (miejsce szkoleń) i dlaczego my!!

Nasza baza, którą w poprzednim sezonie, specjalnie dla Was przenieśliśmy bliżej naszego znakomitego miejsca szkoleń, już w maju będzie gotowa do przyjęcia pierwszych kursantów. Adres bazy to: Kaperska 67 (vis a vis Portu Chałupy), na samym końcu Chałup.

Dodatkowo, specjalnie dla Was przygotowaliśmy

promocja szkolen kitesurfingowych

PRZEDSEZONOWE PROMO:

Przy zapisach na szkolenia (kursy IKO) do 15.06.2017, oferujemy 20% zniżki na wszystkie kursy kitesurfingowe,

które zostaną rozpoczęte w sezonie 2017.

Jesteś zdecydowany na rozpoczęcie przygody z kitesurfingiem? Nie ma co odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Zaplanuj naukę wcześniej i zyskaj na przedsezonowej rezerwacji kursu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie i wpłacisz zaliczkę za wybrany kurs a my w określonym terminie będziemy już na ciebie czekać.

Pamiętaj też o tym, że warto rozpocząć naukę jeszcze przed wakacjami, gdyż maj i czerwiec to dwa najbardziej wietrzne miesiące podczas całego sezonu. Poza tym dodatkowe korzyści to dużo wolnych miejsc noclegowych, mało ludzi, cisza, spokój i rewelacyjne warunki wypoczynku. Naucz się pływać już teraz, a w sezonie szlifuj swoje umiejętności, by stać się jak najszybciej całkowicie samodzielnym kitesurferem.

 

SPRAWDŹCIE NASZE WYJAZDY:

http://kiteresort.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=37


Nie zapomnijcie polubić nas na facebook'u :) !!!

http://www.facebook.com/kiteresort

 

Bierz udział w konkursach, wygrywaj nagrody, śledź na bieżąco aktualności z bazy, oglądaj najnowsze zdjęcia, oceniaj testy, czytaj artykuły o najnowszym sprzęcie a także komentuj, dyskutuj na forum, dodawaj zdjęcia, dziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, zapraszaj znajomych, twórz z nami najbardziej odjechaną szkołę kitesurfingu w Polsce!!

Dla nas „Lubię to!” to nie tylko zwykła ikonka na Facebooku – to znak, że nasza praca nie idzie na marne, tylko przynosi efekty w postaci zadowolonych i usatysfakcjonowanych adeptów kitesurfingu.

Come fly with us!!!

nowy sezon

spot chalupy

learn_to_surf