showcase

Ski&Snb&Snowkite Week
14-23.03.2014
Francja SuperDevoluy


snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-25

Zapraszamy na odjazdowy wyjazd w prawdziwym alpejskim klimacie! Wybraliśmy dla Was fenomenalną miejscówkę z gwarancją śniegu i niepowtarzalnym klimatem. Przygotujcie narty, snowboardy i latawce. Zapraszamy zaawansowanych i początkujących na mega wyjazd, na którym będziemy śmigać na nartach i deskach a dodatkowo konkretnie polatamy ;) Okolice SuperDevouly obfitują w super spoty snowkit'owe, zarówno na miejscu, jak i w logicznej odległości dojazdowej. Zapraszamy wszystkich którzy mają ochotę w większej ekipie dobrze się pobawić i polatać w fajnym miejscu, jak również tych którzy chcieliby spróbować i zobaczyć czy zimowa odmiana kitesurfingu to zabawa dla nich! Oprócz tego oczywiście codzienne apresy, imprezy, baseny, fajerwerki, kursy, zawody i inne :) W miejscowości mamy sporo możliwości na wieczorną rozrywkę w tętniących życiem barach, restauracjach i klubach nocnych. Zabierzcie się z nami, nie moża Was zabraknąć :) !!!

Zapisz się teraz!

Tylko teraz Ski&Snb&Snowkite Week od 699pln!

grupowka

 

Zakwaterowanie:

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-29

Położenie:

Wybudowane w roku 2005 domki Chalets de SuperDévoluy położone są w samym sercu w Super Dévoluy, skąd rozpościera się bajkowy widok na okolicę. Nartostrady i pierwsze wyciągi oddalone są o jedynie 200 m, a centrum z barami, restauracjami i licznymi sklepikami znajduje się w odległości tylko 100 - 200 m.

Lokale:

Komfortowe mieszkania posiadają pokój dzienno-sypialny z kanapą, jeden do dwóch oddzielnych pokoi sypialnych, częściowo niszę/e sypialną/e, w pełni wyposażoną niszę kuchenną z lodówką, kuchenką elektryczną, piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową, zmywarką, TV (za opłatą, tylko francuskie programy), łazienkę lub prysznic/WC, jak i balkon lub taras.

Apartament 2-4-osob. (25 - 30 m²) pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi balkon lub taras.

Apartament 5-6-osob. (30 - 32 m²) pokój dzienno-sypialny z podwójną kanapą pokój sypialny z podwójnym łóżkiem lub 2 łóżkami pojedynczymi nisza sypialna z łóżkiem piętrowym balkon lub taras.

Infrastruktura:

Obiekt składa się z 8 budynków i wyposażony jest w ogrzewany i zadaszony basen na wolnym powietrzu, studio fitness, WLAN przy recepcji, przechowalnię sprzętu narciarskiego i miejsca parkingowe.

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-30


 

SuperDévoluy znajduje się 92 km na południowy wschód od Grenoble. Dzięki autostradzie i drodze krajowej dojazd do miejscowości jest dobry. W centrum miejscowości przeważają dwa kompleksy apartamentowców, które posiadają duże pasaże handlowe. Stacja zbudowana jest zgodnie z klasycznym założeniem francuskich ośrodków: dostęp do wszystkiego ma być bez odpinania nart. Apartamenty położone są na stokach narciarskich lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Z karnetem "La Joue du Loup" mają Państwo do dyspozycji 22 wyciągów łączących trasy narciarskie o długości ponad 100 km i z różnicą wysokości ponad 1.000 m. W SuperDévoluy jest do dyspozycji wiele wyciągów, nie trzeba więc czekać w kolejkach. Ponadto nowy wyciąg "Pré Renard" umożliwia połączenie terenów Super Dévoluy i la Joue du Loup i wszystkim korzystającym ze snowparku umożliwia szybkie dotarcie do startu. Dzięki karuzeli narciarskiej można szusować po łatwych i średnio trudnych trasach aż do La Joue du Loup. Ten wyboisty teren ze słonecznymi stokami, skałami i odcinkami do freeridowej jazdy w głębokim śniegu jest gwarancją urozmaicenia. Bardziej wymagające są tereny w okolicach szczytów, gdzie znajdują się nartostrady o tak obiecujących nazwach jak np. “Le Mur“ (fr. ściana). Freeriderzy znajdą m.in. wspaniałe warunki przy Combe Ratin lub przy TEte de la Cluse. Nie lada gratką dla snowboardzistów jest “Mushroom Park“ na wysokości 2000 m z rampą i przeszkodami typu big airs, tables i boardercross. Idealne warunki śniegowe gwarantują nie tylko położenie i wysokość nartostrad, ale również liczne urządzenia naśnieżające.

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-22

Wysokość tras - 1500 - 2500 m n.p.m.
Długość tras – 100 km
Rodzaje tras - 35 tras łatwych, 14 tras średnich, 5 tras trudnych
Ilość wyciągów – 22 w tym 1 gondola, 5 krzesełek, 16 orczyków

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-11

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-6


ZAREZERWUJ Ski&Snb&Snowkite Week JUŻ ZA 699pln*!

REZERWUJ (rodziaj kursu: inne, uwagi dodatkowo: SuperDevoluy 14-23.03.2014)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 722-101-333
 

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-27

Program ramowy

Dzień 1: Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Niemcy, Szwajcarię.
Dzień 2: Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie.
Dzień 3-8: Czas na białe szaleństwo:)
Dzień 9: Wykwaterowanie w godzinach rannych, wyjazd do Polski
Dzień 10: Przyjazd do kraju.

W cenie

- 7 noclegów w apartamentach wg. wybranego wariantu zakwaterowania
- Przejazd komfortowym autokarem - MAX 3 LETNI :)
- Korzystanie z basenu i zaplecza sportowego
- Bezpłatne WIFI (w recepcji)
- program animacyjny :)

Dopłaty:

- obligatoryjna opłata klimatyczna i administracyjna - 8 €;
- obligatoryjna do 6-dniowego karnetu narciarskiego – 120 €
- obligatoryjna opłata ubezpieczenia - Signal Idiuna: KL (10.000 euro) , NNW (15.000 zł), OC(15000 euro), bagaż (800 zł) – 55 PLN wariant SKI;
- obligatoryjna opłata Kaucji zwrotnej za apartament/studio : 260,- €;
- obligatoryjna opłata za wydanie karnetu Keycard: 3,- € - opłatna zwrotna;
- fakultatywna dopłata za poszewki na pościel - 10 euro/komplet - zgłosić najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem;
- fakultatywna dopłata za ręczniki łazienkowe - 10 euro/komplet - zgłosić najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem;
- fakultatywna dopłata za TV - 35 euro/ tydzień - - zgłosić najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem;
- fakultatywna dopłata za szkolenia snb/ski/snowkite wg. cennika i programu szkoleniowego oferty;

219348_217130028299903_100000087227546_919863_7782961_o 2


Szkolenia:

Snowboard/Narty 250 PLN (5 dni x 2 h)

Kursy Snowkite:

- STOPIEŃ 1 – PODSTAWOWY (4 godziny), który zawiera:
- zajęcia teoretyczne: obejmujące omówienie konstrukcji latawców, zasady bezpieczeństwa, zasady sterowanie latawcem, dobór odpowiedniego sprzętu.
- zajęcia praktyczne:obejmujące przygotowanie sprzętu, start, sterowanie i lądowanie latawca, nauka startowania latawca ze śniegu, pierwsze starty z deską snowboardową lub nartami.

- STOPIEŃ 2 – UZUPEŁNIAJĄCY (4 godziny), który zawiera:
- zajęcia praktyczne: obejmujące pierwsze halsy, naukę zwrotów, jazdę na switch’u, samodzielne lądowanie i zwijanie kite’a, wstęp do podstawowych tricków.

Ceny:

- kurs podstawowy – 360 zł
- kurs uzupełniający – 360 zł
- kurs podstawowy + uzupełniający – 660 zł

W cenę szkolenia wliczona jest opieka instruktora, sprzęt (latawiec, trapez, kask).

snowkite2

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-3

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-5
pogoda

Dla wszystkich fanów 5% zniżki na wszystkie kursy: