showcase
O nas Dlaczego my?
1) Szkolenie prowadzone jest według dyrektyw międzynarodowej organizacji kitesurfingu IKO.
2) Zostaliśmy oficjalną Szkołą Cabrinha Kiteboarding, jesteśmy polecani na całym świecie przez jednego z największych producentów sprzętu do kitesurfingu na naszym globie. http://www.cabrinhakites.com/schools.html
3) Jako jedyni szkolimy w miejscu niezatłoczonym z dala od kempingowego tłumu, wobec tego nasze szkolenia są najbezpieczniejsze w obszarze całej Zatoki Puckiej.
4) Nasza szkoła jest mobilna więc przy niesprzyjających na półwyspie wiatrach, jeździmy do Swarzewa, Rzucewa, Rewy, Osłonina. Dodatkowo pływamy motorówką na środek zatoki na Mewią Rewę. Szkolimy również w trójmieście – Sopot, Brzeźno.
5) Jesteśmy szkołą z trójmiasta, wobec tego przez cały rok jesteśmy do Waszej dyspozycji nad Zatoką Gdańską.
6) Wychowaliśmy się na plażach Województwa Pomorskiegoj i jak nikt inny znamy okoliczne spoty i wiemy gdzie w danym dniu będzie najlepiej wiało.
7) Szkolimy na najnowszym sprzęcie największych światowych firm produkujących sprzęt do kitesurfingu: Ozone, Cabrinha, North, Ion, Gul, Mystic, Npx, O'Neill, Takoon, Ksp.
8) Dla naszych kursantów oferujemy możliwość zakupu sprzętu w bezkonkurencyjnie niskich cenach.
9) Wyszkoliliśmy ogromną ilość zadowolonych klientów, to nasz 11 sezon na Półwyspie.
10) W naszej bazie panuje prawdziwie surferski klimat i niepowtarzalna atmosfera, zero komercyjnej otoczki dobrze znanej na półwyspie.
11) Team tworzą licencjonowani instruktorzy IKO, absolwenci AWFiS, animatorzy zabaw, ratownicy WOPR, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu kitesurfingu.
12) Szkolenia w Polsce prowadzimy przec cały rok. Gdy tylko spadnie śnieg, uczymy snowkitingu na zamarzniętej Zatoce Puckiej lub w okolicach Trójmiasta a także na największych wyjazdach narciarsko-snowboardowych w Polsce i Alpach.
13) Organizujemy największe wyjazdy przedsezonowe jak i posezonowe w najbardziej wietrzne miejsca Europy.
14) Na życzenie każdego kursanta lub zawodnika oferujemy profesjonalną sesję zdjęciową z kursu lub pływania.
15) Jeżeli nie wykorzystasz wszystkich godzin z powodu braku odpowiednich warunków, pozwalamy dokończyć kurs do końca czerwca przyszłego sezonu.
16) Po ukończeniu kursu każdy kursant otrzymuje od nas KITEBOARDING CARD, która potwierdza zdobyte umiejętności i upoważnia do wypożyczenia sprzętu w szkółkach na całym świecie.
17) Nasza druga baza znajduje się na rajskim Zanzibarze :) Od grudnia do końca lutego można kontynuować naukę na jednym z najpiękniejszych spotów na świecie: www.kiteresortzanzibar.com
18) Tylko nasza Szkoła współpracuje z pierwszą i jedyną Szkołą Bodyboardingu w Polsce. Dla każdego naszego kursanta godzina szkolenia na falach gratis.
 

dlaczego kiteresort

pogoda

Dla wszystkich fanów 5% zniżki na wszystkie kursy: