showcase
Oferta Dla firm

dla firm

Kiteresort.pl zajmuje się kompleksową organizacją wyjazdów firmowych oraz organizacją imprez integracyjnych. Skupiamy się na detalach, które w praktyce decydują o powodzeniu naszych przedsięwzięć. Dla firm oraz grup zorganizowanych oferujemy imprezy integracyjne połączone z nauką kitesurfigu, windsurfingu, żeglowania na katamaranach, a w zimie narciarstwa, snowboardu i snowkite'a. Dodatkowo czas na tego typu imprezach wypełniają paintball, quady, wake i parasailing za motorówką. Teambuilding prowadzimy podczas nurkowania, survivalu i ekstremalnych zadań dla całej grupy. Wszystkiemu towarzyszą różne atrakcje i wieczorne zabawy w najbardziej kultowych miejscach Polski i Europy.

Zapewniamy:

• Opracowanie autorskiego scenariusza indywidualnie dla każdego klienta
• Zaplecze sprzętowe
• Zorganizowanie atrakcji i animacji
• Pełną logistykę - zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie
• Dokumentację imprezy - w postaci zdjęć i materiału Video
• Gadżety np. czapeczki, koszulki
dla firm


W naszej ofercie znajdziecie:

• Kitesurfing, windsurfing, regaty żeglarskie, rejsy luksusowymi jachtami i pirackimi łodziami, autowake, wakeboarding i parasailing za motorówką
• Snowboard, narciarstwo, snowkite, szkolenia Freestyle, olimpiady sportów zimowych, kuligi i góralskie imprezy
• Paintball, quady, survival, rajdy, wyprawy konne, spływy kajakowe, konferencje i szkolenia

Dodatkowo współpracujemy z firmami:

3cityride: „ Chcesz zwiedzić najważniejsze atrakcje turystyczne Trójmiasta jak wszyscy zgodnie z przewodnikiem??? Zapraszamy do konkurencji! Pokażemy alternatywne atrakcje, pozwolimy Ci przenieść się w czasy PRL-u albo porwiemy Cię na jedyny w swoim rodzaju, stylowy przejazd! A to wszystko przemieszczając się legendą polskiej motoryzacji Nysą 522!!”

Event-play: „Oferujemy szeroką gamę ciekawych atrakcji, niepowtarzalne programy tematyczne, oryginalne, czasem szalone pomysły. Naszym atutem jest młody, dynamiczny i zgrany zespół kierujący się dobrem klienta. Dobra zabawa to nasza specjalność! Wynajem sprzętu, Blob jump, zamki, zjeżdżalnie, świat zabawy dla dzieci, imprezy wieczorne i atrakcje z adrenaliną dla dorosłych, quady, paint-ball, pikniki, festyny, konferencje biznesowe i wiele innych.”

Zapraszamy do współpracy firmy, a także szkoły i wyższe uczelnie, chcące przygotować zespół ludzi do wspólnej pracy nad ważnymi projektami lub zwalczyć stres u osób pełniących odpowiedzialne funkcje rzucając ich w wir sportu, adrenaliny i wspaniałej zabawy.

dla firm

pogoda

Dla wszystkich fanów 5% zniżki na wszystkie kursy: