showcase
newsy

nauka kitesurfingu

Już na Boże Ciało zapraszamy Was, na spędzenie czterech niezapomnianych dni w kolebce polskiego kitesurfingu - Chałupach na Półwyspie Helskim!!!

Podczas 4-dniowego wyjazdu, oferujemy aż 16h szkolenia kitesurfingu.

Kurs kitesurfingu odbywać się będzie pod okiem doświadczonych instruktorów. W ramach kursu, przewidziana jest taka liczba godzin nauki, która odpowiada zdobyciu co najmniej poziomu wyszkolenia IKO II (szczegółowe informacje na temat poziomów IKO, pod tym linkiem: http://www.kiteresort.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=24). Celem tego kursu jest nauka wszystkich potrzebnych elementów kitesurfingu, dzięki którym będziecie mogli stać się samodzielnymi kiterami. Głównym elementem szkolenia jest skoordynowanie pracy latawca z deską, nauka pierwszych kontrolowanych startów i ślizgów a także poznanie w praktyce i teorii wszystkich zasad bezpieczeństwa. Po tym kursie będziesz gotowy, by dalej szlifować swoje umiejętności samemu, bez pomocy instruktora.

Ramowy program dnia
7.30 – 9.00 – wspólna rozgrzewka, bieganie, bodyboarding, rowery itp.
10.00 – 16.00 – szkolenie kitesurfingowe (z przerwą na obiad)
20.00 – ... – integracja, grill, ognisko itp.

Termin: 19.06 - 22.06.2014

Cena: 499pln

W cenie:
- kursy kitesurfingowe 4h dziennie, na akwenie przeznaczonym głównie dla kursantów, razem 16h szkolenia (szkolenie uzależnione od warunków pogodowych)
- komplet najnowszego i najlepszego sprzętu do kitesurfingu (latawce, deski, pianki, trapezy, kapoki, kaski, itd)
- asekurację podczas szkoleń
- kompetentną opiekę instruktora
- zajęcia teoretyczne dotyczące bezpieczeństwa, prawa drogi, sprzętu, doboru akwenu itd.
- zniżki na zakup sprzętu kitesurfingowego i surferskiej odzieży w Surf Shopie Kiteresort.pl
- zniżki i rabaty na zakup szkoleń i obozów kitesurfingowych w następnym sezonie, a także na wyjazdy zimowe
- certyfikat ukończenia kursu kitesurfingowego
- fotorelację ze szkoleń

Zapisy:
http://www.kiteresort.pl/index.php?option=com_chronocontact&Itemid=33 (rodzaj kursu: GREAT SPRING OPENING)

Jeżeli marzy się Tobie nauka kitesurfingu w cieplejszych klimatach, zabierz się z nami we wrześniu na największy wyjazd kitesurfingowy na południe Europy. Lazurowe Wybrzeże będzie nasze :) Już wkrótce pełna oferta!!

Zapraszamy!
Kiteresort.pl

collage yoga camp1

Już na majówkę zapraszamy Was na kurs kitesurfingu połączony z zajęciami yogi.

Oferta skierowana dla wszystkich tych, którzy chcieliby nauczyć się pływać na kitesurfingu a jednocześnie złapać przedsezonową równowagę pomiędzy duchem i ciałem.

Połączenie różnych stylów jogi z ćwiczeniami równowagi i koordynacji. Zajęcia przygotowują do wzmożonej aktywności fizycznej związanej z uprawianiem sportów wodnych takich jak surfing, kitesurfing i poprawiają ogólną sprawność ruchową.

Kurs kitesurfingu odbywać się będzie pod okiem doświadczonych instruktorów. W ramach kursu, przewidziana jest taka liczba godzin nauki, która odpowiada zdobyciu co najmniej poziomu wyszkolenia IKO II (szczegółowe informacje na temat poziomów IKO, pod tym linkiem: http://www.kiteresort.pl/index.php/oferta/szkolenia-iko). Celem tego kursu jest nauka wszystkich potrzebnych elementów kitesurfingu, dzięki którym będziecie mogli stać się samodzielnymi kiterami. Głównym elementem szkolenia jest skoordynowanie pracy latawca z deską, nauka pierwszych kontrolowanych startów i ślizgów a także poznanie w praktyce i teorii wszystkich zasad bezpieczeństwa. Po tym kursie będziesz gotowy, by dalej szlifować swoje umiejętności samemu, bez pomocy instruktora.

Ramowy program dnia
7.30 – 9.00 – zajęcia yogi
10.00 – 16.00 – szkolenie kitesurfingowe (z przerwą na obiad)
17.30 – 19.00 – zajęcia yogi
20.00 – ... – integracja, grill, ognisko itp.

Termin: 01.05 - 04.05.2014

Cena: 499pln

W cenie:
- kursy kitesurfingowe 4h dziennie, na akwenie przeznaczonym głównie dla obozowiczów, razem 16h szkolenia (szkolenie uzależnione od warunków pogodowych)
- 8h zajęć yogi z instruktorem
- komplet najnowszego i najlepszego sprzętu do kitesurfingu (latawce, deski, pianki, trapezy, kapoki, kaski, itd)
- asekurację podczas szkoleń
- kompetentną opiekę instruktora
- zajęcia teoretyczne dotyczące bezpieczeństwa, prawa drogi, sprzętu, doboru akwenu itd.
- zniżki na zakup sprzętu kitesurfingowego i surferskiej odzieży w Surf Shopie Kiteresort.pl
- zniżki i rabaty na zakup szkoleń i obozów kitesurfingowych w następnym sezonie, a także na wyjazdy zimowe
- certyfikat ukończenia kursu kitesurfingowego
- dyplom ukończenia zajęć z yogi
- fotorelację ze szkoleń

Zapisy:
http://www.kiteresort.pl/index.php/oferta/zapisy (rodzaj kursu: GREAT SPRING OPENING)

Zapraszamy!
Kiteresort.pl


2013 surf camp leucate lazurowe wybrzeze francja kitesurfing wyjazd studencki majowka collage-2

Jak co roku, już na majówkę zapraszamy Was, na największe wyjazdy kitesurfingowe na południe Europy! Wyobraźcie sobie plaże, morskie kąpiele, kitesurfing, windsurfing, super trasy na rolki lub rowery i nieodległe Pireneje, palmowe promenady, skaliste przylądki, lazur morza, ocienione piniami plaże, urocze miasteczka z intensywnie fioletowymi polami lawendy i modne kurorty! Czekają Was szaleństwa w basenach, wspólne imprezy na świeżym powietrzu, beach party ze świetną muzykę i prawdziwie wakacyjny, surferski klimat od rana do późnej nocy.

FRANCUSKIE PLAŻE KATALONII-LAZUROWE WYBRZEŻE

+ PARYŻ I PRAGA

+ MUNDIAL DU VENT 2014

Termin: 25.04 - 04.05.2014

200 OSÓB NA GORĄCYM POŁUDNIU??? NIC PROSTSZEGO! ZABIERZ SIĘ Z NAMI :)

Zapisz się teraz!

snowboard alpy wyjazdy alpresski kiteresort narty deska freeride-13

Tylko teraz MAJÓWKA SURF CAMP LEUCATE od 999pln!


2013 surf camp leucate 600-1


Roussillon, czyli Północna Katalonia, do której chcemy Was zabrać, to kraina na południu Francji, w basenie morza Śródziemnego, która ma ponad 300 słonecznych dni w roku, słynie z produkcji wina i pachnie ziołami, tu miasta rozsiane są po siatce wąwozów, dolin rzek, sadów z migdałowcami, a za każdym zakrętem czyha na nas kolejna, bajecznie położona winnica… Wybrzeże to laguny z lazurowym morzem, wioski rybackie i luksusowe kurorty. Brzmi dobrze? Jest coś jeszcze: oczywiście niesamowite i wymarzone spoty do uprawiania kitesurfingu.
 

surf camp leucate kiteresort

Jeśli będziecie potrzebować odpoczynku od codziennego progresu na kitesurfingu, mamy coś do zobaczenia w okolicy: będzie można wybrać się do zamku Carcassone, wspaniałej Barcelony, Nîmes z rzymskimi zabytkami, czy odwiedzić jedno z najmniejszych państw świata – Andorrę.

Jeżeli w czasie wyjazdu nadejdzie dzień bez wiatru, odwiedzimy konkretny KUM WAKE PARK w Port Barcares: http://vimeo.com/71807142 Cool

W drodze na wybrzeże Langwedocji, gdzie ogromny progres na kitesurfingu będzie dla Was codziennością, zwiedzimy Paryż – przystanek tranzytowy po drodze pozwoli na wypoczynek i krótką wizytę w tym niepowtarzalnym mieście. W drodze powrotnej odwiedzimy imprezową Pragę! Przed i po imprezach w praskich klubach, będzie możliwość regeneracji w hotelu tranzytowym, co pozwoli z godnością znieść naszą podróż :)

surf camp leucate lazurowe wybrzeze francja kitesurfing wyjazd studencki majowka-5

W czasie naszego wyjazdu, będzie się odbywała, jedna z eliminacji Pucharu Świata w kitesurfingu PKRA 2014 :)

Plaża w La Franqui znajduję się po drodze, na wybrane przez nas spoty szkoleniowe, więc będzie okazja by pooglądać najlepszych zawodników na świecie.

Filmik reklamujący całe wydarzenie - MONDIAL DU VENT 2014: klikaj tu

mondial du vent leucate france 2014 la franqui


To nie będzie zwykły wyjazd! Ci, którzy byli z nami na którymś z naszych surferskich wyjazdów, wiedzą o czym mowa. Kitesurfing, animacje, konkursy, szalone imprezy, świetna muzyka, beach party, wyjątkowy klimat i wszechobecna integracja. Po raz kolejny na francuskim wybrzeżu, en route!

Zapraszamy na słońce i wiatr do Francji :) !

Zakwaterowanie:

surf camp leucate lazurowe wybrzeze francja kitesurfing wyjazd studencki majowka-6

Camping****

Położenie:
Camping**** połóżony w okolicy Perpignan bezpośrednio przy rewelacyjnej, piaszczystej plaży. Roussillon jest najcieplejszym fragmentem francuskiego wybrzeża. Tuż obok Hiszpanii i Andorry. Wyjście z kampingu na szeroką plażę, gdzie znajdziemy znakomite warunki do plażowania i odpoczynku, ale co równie ważne do szkolenia i doskonalenia pływania na kitesurfingu i windsurfingu!

Lokale:
Domki wakacyjne**** 6 osobowe z 2 sypialniami - powierzchnia 31 m², 1 sypialnie z łóżkiem małżeńskim (140 x 190), 1 sypialnia z 2 łóżkami pojedyńczymi (80 x 190), 1 pokój dzienny z kanapą dla 2 osób (135 x 180), łazienka z prysznicem, oddzielne WC. W pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, duża lodówka, płyta elektryczna, moskitiery. Duży taras drewniany przed domkiem z tendą słoneczną ze stolikiem i krzesłami.

Domki wakacyjne**** 6 osobowe z 3 sypialniami - powierzchnia 30 m², 1 sypialnie z łóżkiem małżeńskim (140 x 190), 2 sypialnie z 2 łóżkami pojedyńczymi (80 x 190), kuchnia, łazienka z prysznicem, oddzielne WC. W pełni wyposażona kuchnia z mikrofalówką, duża lodówka, płyta elektryczna, moskitiery. Duży taras drewniany przed domkiem z tendą słoneczną ze stolikiem i krzesłami.

Infrastruktura: Na miejscu mamy wszystko, co potrzebujemy do szczęścia – knajpy, bary, beach bar, supermarket, hotspot (płatny), 3 baseny, 2 jacuzzi, boiska do siatki, piłki, korty do tenisa, centrum sportów wodnych.

surf camp kite francja camping

Opis spotu:

Leucate to jedno z bardziej interesujących miejsc do uprawiania kitesurfingu w całej Francji. Morze, rozliczne rozlewiska, słone jeziora i oczywiście spoty z płytką wodą idealne do szkoleń. Jadąc wzdłuż wybrzeża zaczynając od La Palme na północy, a kończąc w Cannet daleko na południu, mamy do odwiedzenia wiele miejsc, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

leucate spot kitesurfing

leucate spots 3

Świadczenia:

Cena zawiera:

- 5 noclegów na campingu**** - zakwaterowanie w domkach z 2 sypialniami i pokojem dziennym, albo pokoje 2 os niezależne w domkach z 3 sypialniami – zgodnie z wyborem,
- 1 nocleg w hotelu klasy turystycznej w Pradze z niezależną łazienką,
- przejazd komfortowym autokarem (WC, DVD, barek, klimatyzacja) – MAX 3 LETNI :) Wyjazd: Warszawa - 14:00, Łódź 16:00. Przy min. 8 osobach zostanie uruchomiony dodatkowy dojazd z Trójmiasta, Krakowa, Wrocławia.
- zwiedzanie wg założonego programu,
- program animacyjny,
- korzystanie z infrastruktury sportowej campingu – baseny, boiska, tory do buli,
- niezapomniany surferski klimat.

Cena nie zawiera:

- obligatoryjne ubezpieczenie 50 PLN/os SIGNAL IDUNA (KL 10.000 euro, NNW 7.000 PLN, bagaż 800 PLN) – płatne obowiązkowo w biurze,
- obligatoryjnej opłaty klimatycznej 7 euro/os/pobyt - płatne obowiązkowo w autokarze,
- obligatoryjnej opłaty dewizowej 20 euro/os: opłaty wjazdowe w Paryżu i Pradze, parkowanie i opłaty transferowe - Langwedocja, przewodnik Praga – płatne obowiązkowo w autokarze,
- wycieczek fakultatywnych do: Barcelony, Carcassone, Andory – opisy i ceny w zakładce,
- szkoleń kitesurfingowych lub windsurfingowych
- dopłaty do pokoju dwuosobowego 100pln/osoba

surf camp lazurowe wybrzeze

Termin:

25.04 - 04.05.2014

Cena:

Cena last minute: 999pln* (Cena regularna: 1099pln*)

*ceny podane w pln za osobę


Szkolenia kitesurfingowe:

Cennik szkoleń kite na wyjeździe:

Iko Level I grupowy - 450pln/os.
Iko Level II grupowy - 450pln/os.
Iko Level III grupowy - 370 pln/os.

Pakiety:
Iko Level I + II grupowy 840 pln/os
Iko Level I + II + III 1050 pln/os.

Iko Level II + III 760 pln/os.

Godziny indywidualne:
1h – 140 zł na sprzęcie szkółkowym
1h – 100 zł na sprzęcie własnym

Kurs Intro:
2h - 199 zł


Cały najnowszy sprzęt na nadchodzący sezon 2014 niezbędny do nauki kitesurfingu w cenie kursu.

Wypożyczenie sprzętu kitesurfingowego: 800pln/tydzień (tylko dla osób posiadających legitymację IKO II).

Szczegółowy opis poszczególnych poziomów IKO, pod tym linkiem: http://www.kiteresort.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=12&Itemid=24

Program ramowy:

Dzień 1:

Wyjazd z Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Niemcy, Francję.

Dzień 2
Przyjazd do Paryża wczesnym popołudniem. Zwiedzanie miasta: zobaczymy wieżę Eiffela, najbardziej znany symbol stolicy Francji, z której szczytu rozciąga się wspaniała i rozległa panorama miasta. Następnie przespacerujemy się Polami Elizejskimi, czyli najbardziej reprezentacyjną aleją Paryża łączącą Łuk Triumfalny i Plac Zgody. Zobaczymy katedrę Notre Dame, zachwycającą perłę gotyku z światowej sławy rozetą; Consiergrie - dawne więzienie, gdzie skazywano na gilotynę rewolucjonistów francuskich. Obejrzymy także St. Chapelle, czyli ażurową gotycką świątynię. Na koniec dnia przespacerujemy się Dzielnicą Łacińską ze słynnym Uniwersytetem - paryską Sorboną. Dla tych którzy nie mają ochoty na spacery – całodzienny relaks w centrum sportowym: basen kryty, baseny otwarte, plaża, ogród słoneczny (bilet wstępu dodatkowo płatny 7 euro). Wyjazd w godzinach nocnych do Langwedocji.

Dzień 3:
Przyjazd około 10.00 do Langwedocji na camping. Zakwaterowanie. Spotkanie organizacyjne – lokalizacja plaż, spotów, plan na pobyt:) Ustalenie programu wyjazdów dla zwiedzających i szkolenia dla pływających. Podział grup. Pierwsze godziny szkoleń i pierwsze wspólne halsy dla już pływających osób. Wspólny grill i impreza integracyjna wieczorem w Kon-Tiki :) Niezapomniane sety naszych znakomitych Dj-ów :)

Dzień 4-7:
Pobyt w Langwedocji, kitesurfing, kitesurfing, kitesurfing a także czas wolny na kąpiele i plażowanie. Możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych oraz szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych. Bezpłatne korzystania z infrastruktury obiektu – basenów, boisk, torów do buli. Korty tenisowe i usługi dodatkowe – płatne wg cennika na miejscu. Wspólne animacje i imprezy wieczorne pod czułym okiem naszej ekipy.


W trakcie pobytu niektórzy z was:
- podejmie nierówną walkę z wiatrem w ramach szkoleń kitesurfingowych;
- spędzą czas na plaży i w morzu doprowadzając swoją skórę do koloru ciemnego mahoniu
- ruszą na wycieczki do Carcassone, wspaniałej Barcelony, Nîmes z rzymskimi zabytkami, czy Andory lub po prostu będzie się szwendać po okolicy
- do popołudnia będzie odsypiać trudy każdej nocy, kiedy to nie będą mogli zasnąć poddawani hipnotycznemu działaniu muzyki generowanej przez naszych Dj'ów
- w międzyczasie zagramy w bule, zrobimy grilla, urządzimy karaoke, pokopiemy i poodbijamy na plaży piłkę itd.


Nudno na pewno nie będzie!
Przejazdy na spoty dla pływających są bezpłatne!!!

Dzień 8:
Odreagowanie po pożegnalnym beach party:) i późna pobudka. Ostatnie pływanie na spocie nieopodal campingu, kąpiele, opalanie i pożegnanie z morzem:) O 15.00 zdanie domków. Pakujemy się i wyjeżdżamy o 17.00 do Pragi. Przejazd przez Francję, Niemcy.

Dzień 9:
Przyjazd do Pragi o 14.00. Rozłożenie się w hotelu i relaks poprzejazdowy:) Wyjście o 18.00 – spacer po Starej Pradze: Stary Rynek i jego otoczenie. Most Karola, Hradczany, Ratusz Staromiejski, Ogrody Wallensteina, Loreta, Katedra Św. Wita. Wizyta rozgrzewkowa w praskiej piwiarni (konsumpcja na własny rachunek – tego nie wytrzyma żadne biuro podróży:)!). Nocny clubbing po jednej z najbardziej rozrywkowych stolic europejskich:)!

Dzień 10:
Wyjazd po śniadaniu z Pragi w drogę powrotną. Powrót do domu w godzinach popołudniowych i wieczornych w zależności od miejsca wyjazdu.

Rezerwacje i zapisy:

- formularz (rodzaj kursu: SURF CAMP LEUCATE, uwagi dodatkowe: dopisać ewentualny kurs kite i miasto wyjazdu),

- tel: 722101333,

- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- facebook.com/kiteresort

wyjazd kitesurfingowy